O mnie

Marta Maj-Durbas – właściciel „MMD projektowanie wnętrz”, projektant.

 

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Architektury Wnętrz – magister sztuki, architekt wnętrz i projektant.

 

Projektowanie to dla mnie pasja i sposób na wyrażenie siebie w otaczającej nas przestrzeni. Lubię kiedy otacza mnie piękno, bo wierzę że to, co dzieje się dookoła nas, ma ogromny wpływ na nasze życie.

 

W projektowaniu cenię sobie proste, funkcjonalne rozwiązania i naturalne materiały. Lubię wnętrza przejrzyste, ale z duszą. Przestrzenie o monochromatycznej palecie kolorów, lecz z kontrastowym akcentem. Wierzę że to, gdzie mieszkamy ma odzwierciedlać naszą osobowość i zapewniać nam komfort codziennego życia. Chętnie w swoich projektach bazuję na naturalnym drewnie, szkle, betonie i kamieniu, które w zależności od wybranej stylistyki, faktury, połączeń i detali, mogą dawać różne efekty i nadawać wnętrzu pożądany charakter. Najbardziej inspirują mnie natura oraz nowoczesne rozwiązania i trendy, ale przede wszystkim, człowiek. Jego styl życia i pasje, które będąc tak różnymi, sprawiają, że każdy projekt jest dla mnie nowym wyzwaniem.